بازديد نائب رئيس مجلس از تراکتورسازي تبريز

مسعود پزشکيان نائب رئيس مجلس شوراي اسلامي ظهر امروز به منظور بازديد از توانمنديهاي تراکتورسازي تبريز وارد اين مجموعه صنعتي شد .

مسعود پزشکيان نماينده مردم تبريز ، اسکو و آذرشهر در مجلس شوراي اسلامي و نائب رئيس اوّل مجلس در رأس هيئتي وارد مجتمع تراکتورسازي تبريز شده ، از امکانات و توانمنديهاي اين واحد بزرگ صنعتي بازديد به عمل آورد .

پزشکيان با اظهار شگفتي از توسعه تراکتورسازي ايران نسبت به چند سال گذشته ، از تلاشهاي صورت گرفته در سنگرهاي اقتصادي تجليل به عمل آورد .

نائب رئيس مجلس در جلسه اي که با مدير عامل تراکتورسازي ايران برگزار گرديد ، حمايت خود را از توليدات و توسعه تراکتورسازي ايران اعلام داشت .

شايان ذکر است پس از ارائه گزارش مدير عامل گروه صنعتي تراکتورسازي ايران ، پزشکيان به همراه هيئت همراه از شرکتهاي مختلف مجتمع تراکتورسازي تبريز بازديد نموده ، از نزديک در جريان روند توليد و مونتاژ و پيشرفت هاي حاصله قرار گرفت .

اضافه مي نمايد تراکتورسازي ايران با 7 شرکت در داخل مجتمع تراکتورسازي تبريز و دو شرکت تحت عنوان تراکتورسازي اروميه و تراکتورسازي سنندج در استانهاي آذربايجان غربي و کردستان ، همچنين دو شرکت سرمايه گذاري بين المللي " ونيران " در ونزوئلا و " تاجيران " در تاجيکستان ، به عنوان بزرگترين کارخانه تراکتورسازي در غرب آسيا به فعاليتهاي خود ادامه مي دهد .