بزرگداشت سالروز آزادسازي خرمشهر در تراکتورسازي تبريز

مراسم بزرگداشت سالروز آزادسازي خرّمشهر در محل حسينية شهداي تراکتورسازي تبريز برگزار شد .

همزمان با سالروز حماسة فتح خرّمشهر توسط رزمندگان دلير اسلام ، ويژه برنامه اي با حضور جمع کثيري از کارکنان گروه صنعتي تراکتورسازي ايران در محل حسينية مجتمع در تبريز برگزار گرديد .

در اين مراسم ، دکتر حبيب آقاجاني از اساتيد دانشگاه تبريز و از رزمندگان پيشکسوت لشگر هميشه پيروز عاشورا در خصوص تجاوز رژيم بعثي عراق به خاک ميهن  اسلامي و نحوة آزادسازي خرمشهر و جانفشاني هاي دلاور مردان رزمندة سپاه اسلام پرداخت و امنيت و اقتدار کنوني را ثمره پايمردي آن دلاوران عنوان کرد .

آقاجاني با بيان اينکه استکبار جهاني ، همان اهدافي را که در جنگ 8 ساله نتوانست به آن دست يابد ، امروز ، در قالبي ديگر دنبال مي کند ، افزود : بصيرت و وقت شناسي ، بزرگترين چراغ هدايت امروز ، براي راهيابي به سرمنزل مقصود مي باشد .

ابوالفتح ابراهيمي مدير عامل گروه صنعتي تراکتورسازي ايران نيز در اين مراسم از رزمندگان اسلام به عنوان انسانهاي خدائي و برگزيده ياد کرد و افزود : امروزه با جهاد اقتصادي و تقويت توليد ملّي و حفظ سنگرهاي اقتصادي ، قادر خواهيم بود ، سنگر به سنگر قلّه هاي صنعت و اقتصاد را فتح نموده و با اين کار ، در واقع مأموريّت رزمندگان ديروز را در سنگرهاي توليد تکميل نموده و روح شهدا را شاد نمائيم .

شايان ذکر است قبل از شروع برنامه ، نماز جماعت در صفوفي فشرده و وحدت بخش برگزار گرديد و در پايان مراسم از همکاران برگزيده در مسابقات قرآني کارگران استان ، همچنين خادمان نماز تجليل به عمل آمد .