با ديدن فعاليت هاي مهم تراکتورسازي ، ديد ما عوض شد

سورنا ستاري معاون علمي و فناوري رئيس جمهور در معيّت يک هيئت علمي - پژوهشي و دانشگاهي از فعاليت هاي خودکفائي تراکتورسازي ايران بازديد به عمل آورد

دکتر سورنا ستاري معاون علمي و فناوري رئيس جمهور، براي بازديد از طرح هاي پژوهشي و تحقيقاتي ، همچنين فعاليت هاي خودکفائي گروه صنعتي تراکتورسازي ايران در تبريز ، در معيّت يک هيئت همراه علمي ، پژوهشي و دانشگاهي وارد مجتمع تراکتورسازي تبريز شده ، از نزديک از کارخانجات اين مجتمع بزرگ صنعتي شمالغرب بازديد به عمل آورد .

ستاري پس از بازديد از واحدهاي توليد ، ساخت و مونتاژ تراکتور ، از شرکتهاي موتورسازان و ريخته گري که از شرکتهاي مهم اقماري تراکتورسازي ايران در تبريز مي باشند نيز بازديد نموده و در جريان پيشرفت هاي خودکفائي اين واحدهاي توليدي قرار گرفت .

شايان ذکر است ، ستاري در پايان بازديدها ، در جمع مديران ارشد گروه صنعتي تراکتورسازي ايران حضور يافته و در مورد همکاريهاي فيمابين به بحث و تبادل نظر پرداخت .

دکتر ستاري با بيان اينکه ، ديدي که من قبل از بازديد داشتم با ديدي که الان دارم ، در مورد تراکتورسازي کاملاً فرق کرده و الان شاهدم که در اين واحد بزرگ صنعتي ، تلاشهاي خوبي در جهت پيشرفت و توليد محصولات صورت پذيرفته است .

ستاري در مورد توليد موتورهاي ديزلي در شرکت موتورسازان تراکتورسازي نيز اظهار داشت : کاري که در مورد موتورهاي ديزلي در شرکت موتورسازان تراکتورسازي صورت پذيرفته ، کم نظير و ستودني است .

وي با اعلام آمادگي معاونت تحت امر خود ، براي توسعة روابط دستورات لازم را براي کمک به توسعة فعاليتها در مجموعة صنعتي تراکتورسازي ، صادر نمود .