تراکتورسازي ايران مالک شرکت ماشين آلات صنعتي نيست

مدير روابط عمومي و امور بين‌الملل گروه صنعتي تراكتورسازي ايران گفت: تراکتورسازي ايران مالک شرکت ماشين آلات صنعتي نيست.

مدير روابط عمومي و امور بين‌الملل گروه صنعتي تراكتورسازي ايران گفت: تراکتورسازي ايران مالک شرکت ماشين آلات صنعتي نيست.

 

حسين بالاگر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبريز، اظهار داشت: با توجه به خبر منتشر شده در رسانه‌ها مبني بر تعطيلي و پلمب شرکت‌  ماشين آلات صنعتي تراکتورسازي تبريز لازم به توضيح مي‌داند که مالکيت آن با شرکت تراکتورسازي ايران نبوده و در راستاي اصل 44 قانون اساسي در سال 1385 به اشخاص حقيقي واگذار شده است.

 

وي افزود: در حال حاضر به علت ورشکستگي، امور آن شرکت تحت نظارت اداره تصفيه دادگستري است و  ضمناً گروه صنعتي تراکتورسازي ايران آمادگي خود را براي فعال‌سازي اين واحد توليدي وفق شرايط توافق شده اداره تصفيه دادگستري استان آذربايجان‌شرقي اعلام داشته است. 

 

گزارش فارس حاکي است، در بنر درب ورودي کارخانه ماشين آلات صنعتي تراکتورسازي تبريز که توسط اداره تصفيه امور ورشکستگي تبريز نصب شده آمده است:  نظر به اتمام اجاره‌نامه در مورخه ??/?/?? و عدم تمايل تمديد اجاره‌نامه توسط مستاجر درب ورودي و کليه درب کارگاه‌ها و ساختمان‌ها و ... شرکت توسط اداره تصفيه امور ورشکستگي تبريز به قائم‌مقامي از ورشکستگي شرکت ماشين آلات صنعتي تراکتورسازي تبريز در اجراي قوانين و مقررات ورشکستگي مهر و موم و پلمب گرديد.

 

در ادامه اين اطلاعيه آمده است: از اين رو، ورود کارگران و ساير اشخاص به داخل شرکت ممنوع بوده و در صورت ورود و شکستن، محو يا فک‌پلمب جرم بوده و وفق قانون مجازات اسلامي از سه ماه تا دو سال محکوم به حبس مي‌گردند.